Gabloty Muzealne

Gabloty Muzealne - Meble do Muzeów i Galerii Sztuki

Specjalizujemy się w produkcji mebli ekspozycyjnych, w tym gablot muzealnych, stołów muzealnych, witryn muzealnych, a także lad. Do muzeów i galerii sztuki wykonujemy meble ekspozycyjne na wymiar, wg naszego projektu bądź projektu klienta, oferujemy też własne kolekcje mebli przeznaczone do wystawy eksponatów: VARIO, POLO, PICCOLINO, OKTO, które cechuje funkcjonalność oraz prosta, przejrzysta forma. Meble ekspozycyjne naszej produkcji, które polecamy muzeom i galeriom sztuki charakteryzują się bardzo wysoką estetyką wykonania oraz wysokim standardem użytych do produkcji materiałów. Na życzenie muzeum lub galerii możemy wykonać gabloty oraz lady ekspozycyjne ze szkła bezpiecznego, antywłamaniowego, czy technologicznie odbarwionego tzw. optiwhite. Możemy także dodatkowo uszczelnić wybrane gabloty muzealne, co praktycznie odizoluje prezentowaną ekspozycję od środowiska zewnętrznego.

Wykonujemy meble ekspozycyjne, w tym gabloty szklane podświetlane. W ofercie posiadamy profesjonalne oświetlenie ledowe marki HASTER, które fachowo podkreśli eksponaty.


ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter