Panel Sklepowy


PANEL WALL
, czyli panel sklepowy - system meblowy wykonany z płyty meblowej oraz wsuwek aluminiowych


System ekspozycyjny panel wall, zwany też Panel Sklepowy, składa się z frezowanej płyty MDF lub innej meblowej, w której montowane są aluminiowe wsuwki. Całość może być okleinowana po obrzeżach okleiną lub zakończona aluminiowym ochraniaczem krawędzi. Na panelach sklepowych zawiesza się akcesoria do prezentowania towarów, tzw. zawieszki, które najczęściej są w formie haczyków lub półek. Panele wall można montować w formie tzw. ścianek, bezpośrednio na ścianach lub na różnego rodzaju konstrukcjach. Uznaniem wśród klientów cieszą się również ekspozycyjne stojaki panelowe oraz panel sklepowy, jako ekspozycyjny element mebli sklepowych, np. lad sprzedażowych, czy regałów. 

System z powodzeniem stosowany jest w sklepach sportowych, sklepach odzieżowych, obuwniczych, przemysłowych i wielu innych branżach. Klienci cenią go za swobodę i elastyczność w aranżacji wnętrz. Duży wybór akcesoriów do systemu PANEL WALL pozwala na szybkie dostosowanie wyposażenia sklepu do aktualnych potrzeb. Panele produkujemy z płyt laminowanych, laminowanych HPL, fornirowanych naturalnymi okleinami oraz lakierowanych.

 

Akcesoria do paneli sklepowych

W naszej ofercie dostępne są zawieszki, półki, wieszaki, kubiki i wiele różnych elementów służących dobrej prezentacji towarów. Pełna informacja jest do wglądu w naszym katalogu. Na indywidualną potrzebę klienta produkujemy dedykowane rozwiązania.


ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.  


Dostępna kolorystyka


Standardowa kolorystyka dostępna od ręki przedstawiana jest na wzorniku. Inne wybarwienia płyt są na zamówienie.

 

 Standardowe wybarwienia płyt

 

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter