Projekty unijne[aktualizacja 20.07.2023] Szanowni Państwo, z przyczyn formalno-prawnych jesteśmy zobowiązani ponowić zapytanie ofertowe za pośrednictwem Bazy Konkurencyjności. W związku z powyższym, poniższe zapytanie ofertowe uznaje się za nieważne.


W związku z udziałem firmy ALBO Marek Pierewoj w projekcie Polskie Mosty Technologiczne, program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020, działanie 3.3. Wsparcie Promocji oraz Internacjonalizacji Innowacyjnych Przedsiębiorstw, zwracam się z prośbą o złożenie oferty cenowej do zamówień zawartych w zapytaniu ofertowym.
Podpisane i opieczętowane pieczęcią firmową oferty cenowe prosimy o przesyłanie na formularzu ofertowym (link do formularza znajduje się TU) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 20.07.2023 roku, do godziny 08:00, lub o dostarczenie osobiście do siedziby firmy ALBO, ul. K. Jagiellończyka 47, 10-062 Olsztyn, do ww. terminu. W razie pytań, proszę o kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub +48 603 151 551
W związku z udziałem firmy ALBO Marek Pierewoj w projekcie Polskie Mosty Technologiczne, program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020, działanie 3.3. Wsparcie Promocji oraz Internacjonalizacji Innowacyjnych Przedsiębiorstw, zwracamy się z prośbą o oszacowanie wartości zamówienia opisanego poniżej.

Podkreślamy, że niniejsze zapytanie ma na celu uzyskanie wyłącznie wartości szacowanej zamówienia, co z kolei posłuży do określenia właściwego trybu wyboru wykonawcy.

Pisząc o szacowaniu mamy na myśli określenie szacowanego kosztu netto wykonania poniżej określonego zakresu. Prosimy w odpowiedzi do niniejszego e-maila podać krótką informację: np. szacujemy wartość zamówienia na poziomie ………zł netto.

Przysłane szacowanie nie będzie stanowić oferty zobowiązującej nas lub Państwa do realizacji usług w oszacowanej cenie.

Szacowane ceny prosimy o przesyłanie w treści maila zwrotnego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na załączonym (w załączniku) formularzu, do 09.07.2023 roku, do godziny 23:00.

Dopuszcza się przesłanie szacowania częściowego, czyli wybranych przedmiotów szacowania, np. szacowania dot. tylko punku 1-go, tylko dot. punktu 2-giego lub tylko dot. punku 3-go szacowania.


Przedmiotem szacowania jest:

1. Doradztwo w zakresie wprowadzenia produktów na rynek e-commerce (internetowy USA).

Firma planuje wprowadzić na rynek e-commerce (w USA) 6 linii produktowych, 4 z nich, to meble jubilerskie, pozostałe 2, to meble do ekspozycji spożywczej.

Proponujemy wykonanie usługi w cenie ……………………………………………………………… zł netto.


2. Doradztwo dotyczące wzornictwa opakowań, projektowania (do użytku online i druku) katalogów i opisów technicznych produktów oraz projektowania logotypów i marek produktowych  - dedykowanych rynkowi USA.


Firma planuje wprowadzić na rynek USA 6 linii produktowych, 4 z nich, to meble jubilerskie, pozostałe 2, to meble do ekspozycji spożywczej. Branding powinien być stylizowany na włoski. 


Proponujemy wykonanie usługi w cenie ……………………………………………………………… zł netto.


3. Stworzenie anglojęzycznej strony internetowej ALBO oraz jej produktów - dedykowanych rynkowi USA.

Firma planuje wprowadzić na rynek USA 6 linii produktowych, 4 z nich, to meble jubilerskie, pozostałe 2, to meble do ekspozycji spożywczej. Branding powinien być stylizowany na włoski.


Proponujemy wykonanie usługi w cenie …………………………………………………………… zł netto.W razie pytań, proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub +48 603 151 551

Firma ALBO Marek Pierewoj realizuje projekt Polskie Mosty Technologiczne do USA, który jest finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Polskie Mosty Technologiczne. Celem projektu jest wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw. Planowanymi efektami projektu będą działania promocyjne wspierające internacjonalizację wybranych mebli na rynek USA.


Dofinansowanie projektu z UE: 150 000 zł.
ALBO Marek Pierewoj realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich, Program Operacyjny Polska Wschodnia 2014-2020, działanie 1.4 Wzór na Konkurencję, etap I, „Wzornictwo – szansą na innowacyjny rozwój przedsiębiorstwa ALBO”. Celem projektu jest wzrost konkurencyjności firmy ALBO poprzez wdrożenie zasad zarządzania wzornictwem.


Dofinansowanie projektu z UE: 34.850,00 zł.


ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich, Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś I. Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur, Działanie 1.5 Nowoczesne Firmy, Poddziałanie 1.5.1 Wdrożenie Wyników Prac B+R, tytuł projektu: "Wdrożenie prac badawczo-rozwojowych w przedsiębiorstwie ALBO Wyposażenie Handlu i gastronomii Marek Pierewoj poprzez zakup innowacyjnej wiertarki pionowej CNC". Celem projektu jest wzrost konkurencyjności poprzez wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych.

Dofinansowanie projektu z UE: 381 297,00
zł.Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter