Meble Sklepowe - Regały Sklepowe - Wyposażenie Sklepu
Meble Sklepowe - Regały Sklepowe - Wyposażenie Sklepu

GAMA - meble sklepowe

Meble sklepowe GAMA - funkcjonalny systemem regałów i lad sklepowych

Meble sklepowe GAMA pozwolą Państwu funkcjonalnie wyposażyć sklep i długo czerpać satysfakcję z ich użytkowania. Regały sklepowe oferujemy w dwóch wysokościach 200 cm i 247 cm. Regały ponad 200 cm posiadają nadstawki proste bądź z wystającym baldachimem. W nadstawkach montowane jest standardowo oświetlenie ledowe, które rozjaśnia prezentowane towary. Meble do sklepów GAMA zawdzięczają swoją funkcjonalność między innymi dostępnym w kolekcji wewnętrznym i zewnętrznym narożnikom, które pozwalają dopasować ustawienie mebli do kształtu pomieszczenia. Natomiast odporność mebli na użytkowanie jest wzmocniona dzięki tzw. blatom postformingowym, z których wykonane są górne części lad sklepowych oraz podpórki pod torby. Blaty te są bardzo odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. W systemie mebli sklepowych GAMA dostępne są również gabloty cukiernicze i witryny cukiernicze, witryny na ciasta oraz lady sprzedażowe z impulsami ekspozycyjnymi. Różnorodność modeli w kolekcji mebli GAMA pozwala optymalnie konfigurować usytuowanie towarów w sklepie, co zdecydowanie przekłada się na wzrost sprzedaży.


System mebli sklepowych GAMA składa się
z: lad sklepowych pełnych, lad sklepowych przeszklonych, lad sklepowych z impulsem, lad narożników wewnętrznych i zewnętrznych w kątach 90 oraz 45 stopni, szklanych witryn, szklanych witryn cukierniczych, a także szklanych witryn na ciasta i witryn na cukierki.

 

Zastosowanie mebli do sklepów GAMA:
 
• wyposażenie sklepów

• meble do sklepów spożywczych i przemysłowych
 
• meble do sklepów monopolowych

• meble do sklepów cukierniczych

• meble do piekarni

• meble do drogerii

• meble na stacje paliw

• meble na stoiska handlowe

 

 ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.  

 

 

Dostępna kolorystyka mebli sklepowych GAMA:

Standardowa kolorystyka dostępna od ręki przedstawiana jest na wzorniku. Meble do sklepu w innych dekorach płyt wykonujemy na zamówienie.

 

 

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter