Produkcja mebli sklepowych

 

ALBO Producent Mebli Sklepowych. Specjalizujemy się w produkcji mebli sklepowych i oświetlenia sklepowego. W naszych systemach meblowych stosujemy wiele unikalnych rozwiązań. Elastyczna polityka firmy promuje wprowadzanie nowych technologii i pomysłów. Podzespoły są produkowane w naszym zakładzie, a część z nich jest chroniona prawem patentowym. Nasza produkcja jest ciągle doskonalona, a doświadczona i kreatywna kadra umożliwia realizację nowatorskich wizji projektantów. Zgromadzenie w ramach jednego zakładu wszystkich niezbędnych technologii umożliwia szybkie i płynne realizowane nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Cały proces produkcyjny- przygotowanie, realizacja, nadzór - jest zautomatyzowany i przebiega na nowoczesnych maszynach sterowanych numerycznie, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować terminowo zróżnicowane zlecenia przy zachowaniu standardów najwyższej jakości. 

Dział produkcji składa się z:

  • Działu stolarskiego
  • Działu szklarskiego
  • Działu obróbki aluminium
  • Działu ślusarskiego
  • Działu montażu i pakowalni.


Dział produkcyjny - produkcja mebli sklepowych oraz mebli do gastronomii


Zapraszamy do obejrzenia wybranych realizacji sklepowych i gastronomicznych.


ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.


ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.Zapraszamy do obejrzenia naszego pełnego portfolio realizacji mebli sklepowych oraz mebli do gastronomii.Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter