Sklepy Spożywcze - Meble

Kompleksowe wyposażenie sklepu spożywczego


Projektujemy i produkujemy meble sklepowe spożywcze, do małych sklepów spożywczych, a także marketów i hipermarketów. Sklepom spożywczym szczególnie polecamy meble sklepowe z systemów IDEA, GAMA, GABLO, EDEN i MAGO, REGAŁY PIEKARNICZE, gdzie znajdują się m.in. lady sklepowe do sklepu spożywczego, lady sklepowe z impulsem, witryny sklepowe, regały do sklepu spożywczego, półki do sklepu spożywczego, regały sklepowe metalowe oraz szklane gabloty sklepowe nadstawki. Meble sklepowe spożywcze sprawdzą się idealnie nie tylko w sklepach spożywczych, ale i m.in. w drogeriach, na stacjach benzynowych, w sklepach przemysłowych oraz w sklepach zoologicznych. Na życzenie klienta projektujemy i wykonujemy też meble sklepowe na wymiar.


W ALBO oferujemy kompleksowe wyposażenie sklepu spożywczego również w profesjonalny sprzęt gastronomiczny i chłodniczy takich marek, jak: STALGAST, HENDI, RATIONAL, FAGOR, LIEBHER, IGLOO, RAPA, NIVONA. Prowadzimy też autoryzowany punkt serwisu urządzeń gastronomicznych RATIONAL - RATIONAL SERVICE PARTNER. Szczegóły znajdziecie Państwo u ekspertów gastronomicznych naszej siostrzanej marki SklepKucharza.pl


W ALBO znajdziecie Państwo również profesjonalne oświetlenie sklepu spożywczego, którego producentem jest jedna z naszych siostrzanych marek HASTER.ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.


ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.

 

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter