Dział handlowy

 

ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii kompleksowo wyposaża sklepy i gastronomię. Posiadamy trzy marki własne, które specjalizują się w produkcji mebli sklepowych, produkcji oświetlenia sklepowego oraz wyposażaniu sklepów i gastronomii w akcesoria i sprzęt gastro.

ALBO Producent Mebli Sklepowych - specjalizuje się w produkcji mebli sklepowych i mebli ekspozycyjnych, w tym mebli jubilerskich, mebli do sklepów spożywczych oraz mebli do innych powierzchni użyteczności publicznej. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio realizacji oraz do kontaktu z ekspertami ds. mebli sklepowych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 609 470 165.

HASTER.pl - producent specjalistycznego oświetlenia sklepowego, dedykowanego głównie branży jubilerskiej. Zapraszamy do kontaktu z ekspertami ds. oświetlenia sklepowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 732 733 330.

Sklep Kucharza - hurtownia wysokiej jakości sprzętu kuchennego, specjalizuje się również w wyposażaniu sklepów i gastronomii oraz organizacji specjalistycznych szkoleń gastro. Jest przedstawicielem wielu znanych i cenionych marek, w tym STALGAST, RATIONAL, LIEBHERR, NIVONA. Zapraszamy do kontaktu z ekspertami ds. gastronomii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 603 155 563.

ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii powstało w 1992 roku w Olsztynie. Od początku działalności zajmujemy się branżą wyposażenia sklepów - handlu i gastronomii. Na terenie Polski północno-wschodniej jesteśmy największą firmą w tej branży. Posiadamy własną produkcję mebli i oświetlenia, jesteśmy też przedstawicielem wielu znanych marek sprzętu i urządzeń gastronomicznych. Większość asortymentu oferujemy bezpośrednio z naszego magazynu. 


Specjalizacją ALBO jest produkcja mebli sklepowych i ekspozycyjnych oraz oświetlenia sklepowego. Nasza oferta prezentowana jest w sieci firm partnerskich, a obszar na jakim operujemy obejmuje całą Polskę oraz Europę. Meble sklepowe, które produkujemy cieszą się bardzo dużym uznaniem głównie w Niemczech, Norwegii, Szwecji, Litwie i Łotwie.


Nasza dewiza - Zadowolony klient to nasz sukces. Wiele firm, dla których mieliśmy przyjemność wykonywać zlecenia stało się naszymi stałymi partnerami. Na przestrzeni lat z usług ALBO skorzystały tysiące klientów, począwszy od drobnych odbiorców poprzez sieci handlowe i skończywszy na międzynarodowych koncernach.


Polityka firmy - Nastawienie na zrozumienie potrzeb i wychodzenie im naprzeciw - powoduje, że nasi klienci otrzymują produkty zgodne z ich oczekiwaniami, a powodzenie i rozwój ich przedsięwzięć pozwala nam czerpać satysfakcję i motywuje do ciągłego rozwoju naszej firmy.

 

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter