IDEA - meble sklepowe


Meble sklepowe IDEA
- tradycyjny system lad i regałów sklepowych


Meble z systemu IDEA na pewno zadowolą właścicieli sklepów, którzy cenią funkcjonalne i zarazem proste formy. W ofercie posiadamy regały sklepowe w wysokości 200cm oraz 230cm, te drugie wyposażone są w nadstawkę w formie zwieńczenia prostego lub baldachimowego. Istnieje możliwość zamontowania w regałach oświetlenia sklepowego ledowego górnego lub ledowego bocznego, wefrezowanego w boki regału - oświetlenia te doskonale skupiają wzrok klientów na ekspozycji. W kolekcji IDEA znajdują się także narożniki wewnętrzne i zewnętrzne, które pozwolą uzyskać oczekiwany przez Państwa kształt ciągu mebli. Prezentowana kolekcja odznacza się stabliną konstrukcją i dużą wytrzymałością na użytkowanie. Meble sklepowe wykonane są z markowej płyty meblowej grubości 18mm, ponadto wytrzymałość lad sprzedażowych została dodatkowo wzmocniona przez zastosowanie profili aluminiowych. Meble przeszklone IDEA posiadają uszczelki chroniące przed kurzem oraz zabezpieczające przed tzw. efektem „brzęczenia szyb". Szeroki wybór wariantów regałów i lad sklepowych pozwoli Państwu dopasować system do własnych potrzeb. Meble są przystosowane do samodzielnego montażu, istnieje więc możliwość przesłania mebli spedycją, w paczkach.


 
W skład systemu mebli sklepowych IDEA wchodzą: lady pełne, lady przeszklone, lady przeszklone z szufladą jubilerską, witryny szklane, witryny cukiernicze, witryny na ciasta, regały sklepowe, regały sklepowe z oświetleniem, regały piekarnicze, nadstawki przeszklone.
 
 
Zastosowanie mebli sklepowych IDEA:
 
• wyposażenie sklepów

• meble do sklepów spożywczych i przemysłowych
 
• meble do sklepów monopolowych

• meble do piekarni

• meble do cukierni

• meble do drogerii
 
• meble jubilerskie

• meble na stacje paliw

• meble ekspozycyjneⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.

 

 

Dostępna kolorystyka mebli sklepowych IDEA

Standardowa kolorystyka dostępna od ręki przedstawiana jest na wzorniku. Meble sklepowe w innych dekorach płyt wykonujemy na zamówienie.

 

 

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter