RICO - System Mebli Ekspozycyjnych

Meble Jubilerskie RICO - System Mebli Ekspozycyjnych

RICO – jeden system – wiele możliwości. RICO to innowacyjny i elastyczny system modułowych mebli ekspozycyjnych, który szybko dostosujesz do potrzeb prezentowanej wystawy oraz wnętrza. System RICO jest laureatem prestiżowej nagrody Diament Meblarstwa 2023 w kategorii Strefa Publiczna Standard, co potwierdza jego najwyższą klasę dizajnu, funkcjonalności oraz innowacyjnych rozwiązań. 

System mebli ekspozycyjnych RICO dedykowany jest jubilerom, kolekcjonerom, muzeom, także salom pamięci.

Dlaczego RICO? Bo daje wiele możliwości aranżacji.

Gabloty ekspozycyjne RICO możesz ustawiać pojedynczo, budować z nich spójne ciągi oraz ekspozycyjne wyspy. Dzięki szerokiej gamie standardowych i niestandardowych dekorów meble ekspozycyjne RICO dostosujesz również kolorystycznie do indywidualnej aranżacji wnętrza.

Chcesz zmienić ustawienie mebli? Przenieść je do innego lokum? Nic prostszego!

Już nie musisz zatrudniać ekipy montażowej, czy wymieniać mebli na nowe - gabloty ekspozycyjne RICO charakteryzuje szybki montaż i demontaż, tak prosty, że możesz wykonać go praktycznie samodzielnie. Ostatnie lata pokazały, jak szybko i drastycznie mogą zmienić się warunki handlowe. Wybierz meble ekspozycyjne RICO, aby dosłownie z dnia na dzień móc przenieść swój sklep w inne dogodne sprzedażowo miejsce. Dzięki meblom ekspozycyjnym RICO będziesz sprzedażowo elastyczny i niezależny.

Gabloty szklane z oświetleniem, czy bez?

Odpowiednio dobrane i zamontowane oświetlenie uatrakcyjnia wizualnie asortyment i ewidentnie zwiększa sprzedaż. System gablot ekspozycyjnych RICO umożliwia montaż wysokiej jakości oświetlenia ledowego HASTER, dedykowanego branży jubilerskiej oraz wystawienniczej. Oświetlenie można wybrać w dwóch barwach - ciepłej (idealna m.in. dla złota) lub neutralnej (idealna m.in. dla srebra, platyny, czy brylantów). Oświetlenie ledowe HASTER jest profesjonalne i trwałe - nie traci na jakości nawet przez 50 000 godzin świecenia. Więcej informacji o oświetleniu jubilerskim HASTER na stronie HASTER.pl

 

pobierz Katalog RICO  nie drukuj, wyświetl PDF na urządzeniu


ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii.

ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii.

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter