Witryny Bufetowe SNACK

Witryny Bufetowe - SNACK - witryny na kanapki i inne przekąski

Witryny Bufetowe SNACK - to system funkcjonalnych i nowoczesnych gablot szklanych na kanapki, wypieki, ciastka i przekąski. Witryny estetycznie i przejrzyście eksponują żywność, która jest ułożona w nich atrakcyjnie i przystępnie dla klienta. Witryny SNACK są witrynami neutralnymi - przeznaczonymi do żywności niewrażliwej na temperaturę, występują w dwóch wariantach - z oświetleniem ledowym HASTER lub bez oświetlenia. Oświetlenie piekarnicze HASTER dostępne jest w czterech wersjach:
- 2200K CRI 90+ (ciastka / pieczywo),
- 2700K CRI 90+ z filtrem BREAD, który wzmaga efekt smakowitości (ciastka / pieczywo),
- 2700K CRI 95+ najwyższe CRI, idealne odzwierciedlenie barw (kolorowe wyroby cukiernicze),
- 4000K CRI 95+ najwyższe CRI (doskonałe dla produktów w opakowaniach).

 

Ochronna i Higiena Żywności - witryny bufetowe SNACK zostały zaprojektowane z myślą o higienie oraz ochronie żywności przed zarazkami. Ochrona i higiena są niezwykle ważne z punktu widzenia nie tylko sprzedawcy, ale i klienta, który podejmuje decyzje zakupowe w oparciu o pewność, że produkty świeże są przechowywane i dostarczane w sposób bezpieczny i higieniczny.

 

Zastosowanie Witryn Bufetowych SNACK: Witryny szklane atrakcyjnie prezentują żywność niewrażliwą na temperaturę - ciastka, ciasta suche, kanapki, snacki i inne przekąski - witryna neutralna. Witryny dedykowane są m.in. piekarniom, sklepom spożywczym, restauracjom, firmom cateringowym, stacjom benzynowym, idealnie sprawdzą się również stojąc w sąsiedztwie ekspresów do kawy w poczekalniach, pokojach socjalnych i biurach.


Witryny Piekarnicze SNACK PRODUKTEM ROKU 2022. Najwyższa jakość witryn piekarniczych SNACK została potwierdzona przez Radę Polskiej Izby Paliw Płynnych, która na XXVII edycji Międzynarodowych Targów Stacji Paliw w Warszawie przyznała im prestiżową nagrodę PRODUKT ROKU 2022.  


ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii.


ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii.KUP TEN PRODUKT


Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter