Gablota szklana, gablota jubilerska, gablota szklana na modele, gabloty muzealne, gabloty ekspozycyjne
Gablota szklana, gablota jubilerska, gablota szklana na modele, gabloty muzealne, gabloty ekspozycyjne

VARIO gabloty szklane

Gabloty Szklane VARIO - system mebli ekspozycyjnych - gablot szklanych, regałów i lad

Konstrukcja mebli oparta jest o pionowe profile aluminiowe, które stają się subtelną oprawą gabloty. Profile dzielą przestrzeń na zewnętrzną i wewnętrzną, dzięki czemu wzrok klienta skupia się na ekspozycji. Również dzięki profilom wzrasta wytrzymałość i żywotność gablot szklanych, natomiast zastosowanie gumowych uszczelek zabezpiecza je przed kurzem oraz efektem tzw. „brzęczenia szyb". Półki w gablotach szklanych posiadają płynną regulację, która daje możliwość dostosowania wysokości ułożenia asortymentu do indywidualnych potrzeb klienta. Niewątpliwym atutem systemu szklanych gablot ekspozycyjnych VARIO jest możliwość montażu oświetlenia ledowego punktowego oraz listwowego, powodującego jeszcze większe skupienie wzroku na ekspozycji.


W skład systemu gablot szklanych VARIO wchodzą: gabloty szklane, gabloty szklane wiszące, gabloty szklane podświetlane, gabloty obrotowe, gabloty jubilerskie, witryny i gabloty sklepowe, lady sklepowe, lady jubilerskie, lady jubilerskie z szufladą jubilerską, gablotki szklane, gablotki nadstawki obrotowe, kontuary.

 

 Zastosowanie ekspozycyjnych mebli szklanych VARIO:

• wyposażenie sklepów - gabloty sklepowe

• meble jubilerskie - gabloty jubilerskie

• gabloty ekspozycyjne do aptek

• gabloty ekspozycyjne do recepcji i hoteli i biur

• gabloty do biura

• gabloty do szkół - gabloty na medale, gabloty na puchary, gabloty na sztandary

• gabloty kolekcjonerskie na modele - gablota szklana na modele, gabloty na modele samolotów, duże gabloty na modele, gabloty na modele samochodów

• meble ekspozycyjne na wystawy i targi - gabloty ekspozycyjne, gabloty muzealne

• meble do sklepu komputerowego - wyposażenie sklepu komputerowegoⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.

 

Dostępna kolorystyka ekspozycyjnych gablot szklanych VARIO

Standardowa kolorystyka dostępna od ręki przedstawiana jest na wzorniku. Szklane meble ekspozycyjne w innych dekorach płyt wykonujemy na zamówienie.Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter