Sklepy Jubilerskie - Meble

Wykonujemy meble jubilerskie, gabloty jubilerskie, lady jubilerskie

Specjalizujemy się w produkcji gablot, lad jubilerskich oraz witryn jubilerskich, które idealnie sprawdzą się nie tylko w salonach jubilerskich, czy złotniczych, ale i w innego typu przestrzeniach, m.in. w muzeach, galeriach sztuki, czy ekskluzywnych salonach urody i gabinetach kosmetycznych. Wykonujemy także jubilerskie zabudowy targowe. Nasze meble ekspozycyjne charakteryzują się bardzo wysoką estetyką wykonania oraz wysokim standardem użytych do produkcji materiałów. Na życzenie klienta możemy wykonać gabloty oraz lady jubilerskie ze szkła bezpiecznego, antywłamaniowego, czy technologicznie odbarwionego tzw. optiwhite. W ofercie posiadamy również profesjonalne ledowe oświetlenie jubilerskie, które jeszcze lepiej wyeksponuje wartościowe towary, podkreśli też efekt brylancji czy diamentowania. Naszym klientom proponujemy lady oraz gabloty ekspozycyjne systemowe z kolekcji VARIO, POLO, PICCOLINOOKTO oraz gabloty i lady na wymiar, wg indywidualnych projektów.

 

ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.


ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.

 

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter