Regały Metalowe EDEN i MAGO

System regałów metalowych EDEN i MAGO - bardzo wytrzymałe meble metalowe do sklepów o dużym zatowarowaniu

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem regałów metalowych EDEN, importujemy je bezpośrednio z fabryk producenta. Jesteśmy również wieloletnim dystrybutorem regałów metalowych MAGO. W naszych magazynach posiadamy stany zapewniające płynne dostawy mebli metalowych do klientów. Prowadzimy także dystrybucję regałów EDEN i MAGO do naszych firm partnerskich w Polsce. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów czyni nas dobrym partnerem w realizacji wszelkich Państwa potrzeb związanych z wyposażaniem obiektów handlowych o dużym zatowarowaniu.


Metalowa konstrukcja i zastosowane materiały w regałach sklepowych EDEN i MAGO są wyjątkowo wytrzymałe na intensywne użytkowanie dlatego meble są dedykowane do sklepów o dużym natężeniu ruchu i sporym zatowarowaniu, jak np. do sklepów wielkopowierzchniowych typu market, supermarket, hipermarket. Doskonale sprawdzają się także w drogeriach czy sklepach przemysłowych. W Polsce metalowe meble sklepowe marki Eden znajdują się m.in. w sklepach Rossmann, Tesco, Społem, Real i w wielu innych.


W skład systemów EDEN i MAGO wchodzą:
regały metalowe, gondole oraz wiele pozycji dodatkowych typu separatory na półkę, listwy cenowe, ograniczniki, zawieszki, uchwyty, baldachimy regałów, oświetlenie, elementy promujące markę produktu oraz wiele innych. Szeroka oferta systemu pozwala w sposób swobodny konfigurować ustawienie powierzchni sprzedażowych.


Zastosowanie regałów metalowych MAGO i EDEN:

• wyposażenie sklepów

• sklepy spożywcze i przemysłowe

• hurtownie

• drogerie

• stacje paliw

• stoiska handlowe

Przykładowe konfiguracje regałów metalowych EDEN ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów, architektów i firm.

ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów, architektów i firm.

 

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter