Meble do sklepów spożywczych

Meble do sklepów spożywczych

Produkujemy meble do sklepów spożywczych oraz wyposażamy sklepy spożywcze. W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble systemowe IDEA, GAMA, GABLO, Regały Piekarnicze oraz Regały Metalowe EDEN, których kolekcje zawierają m.in. lady sklepowe, lady kasowe, lady sprzedażowe, lady sprzedażowe z impulsem, gabloty, gabloty cukiernicze, gabloty cukiernicze nadstawki, regały piekarnicze, a także ogólnospożywcze regały z płyty meblowej, regały metalowe oraz półki. Na życzenie klienta projektujemy i wykonujemy meble do sklepów spożywczych na wymiar, zajmujemy się też oświetleniem sklepu spożywczego.

Kompleksowo wyposażamy sklepy spożywcze. Oprócz produkcji mebli sklepowych i oświetlenia, nasza siostrzana marka Sklep Kucharza prowadzi też hurtową sprzedaż akcesoriów i urządzeń do sklepów spożywczych, w tym urządzeń chłodniczych i gastronomicznych. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter