Sklepy jubilerskie

Wykonujemy gabloty jubilerskie oraz lady jubilerskie

Specjalizujemy się w produkcji gablot oraz lad jubilerskich, które idealnie sprawdzą się nie tylko w salonach jubilerskich, czy złotniczych, ale i w innego typu przestrzeniach, m.in. w muzeach, galeriach sztuki, czy stylowych salonach urody i gabinetach kosmetycznych. Nasze meble charakteryzują się bardzo wysoką estetyką wykonania oraz wysokim standardem użytych do produkcji materiałów. Na życzenie klienta możemy wykonać gabloty oraz lady ze szkła bezpiecznego, antywłamaniowego, czy technologicznie odbarwionego tzw. optiwhite. W ofercie posiadamy również profesjonalne, ledowe oświetlenie jubilerskie, które jeszcze lepiej wyeksponuje wartościowe towary. Naszym klientom proponujemy gabloty oraz lady systemowe z kolekcji VARIO, POLO, PICCOLINO, OKTO oraz gabloty i lady na wymiar, wg indywidualnych projektów.

 

ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.ⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.

 

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter