OKTO gabloty szklane

Meble szklane gabloty OKTO - eleganckie i szczelne meble sklepowe i ekspozycyjne

Konstrukcja szklanych mebli oparta jest o subtelne pionowe i poziome profile aluminiowe. Profile wyposażone są w gumowe uszczelki, które zabezpieczają meble przed kurzem oraz efektem tzw. "brzęczenia szyb". Na życzenie klienta istnieje możliwość szczelnego zabezpieczenia również drzwi gabloty, co całkowicie uszczelni mebel - rozwiązanie to stosuje się w gablotach wystawienniczych - gablotach muzealnych oraz gablotach do galerii sztuki, w których ekspozycja powinna być oddzielona od środowiska zewnętrznego. Meble ekspozycyjne i wystawiennicze OKTO posiadają płynną regulację półek, która umożliwia szybkie dostosowanie przestrzeni międzypółkowych do wysokości wystawianych przedmiotów. W gablotach możliwe jest zamontowanie oświetlenia ledowego listwowego lub punktowego górnego bądź bocznego, które jeszcze intensywniej podkreśli piękno ekspozycji. Ekspozycyjne meble szklane idealnie sprawdzają się w muzeach, galeriach wystawienniczych, salonach i sklepach jubilerskich, jako gabloty kolekcjonerskie, a także w miejscach o dużym natężeniu ruchu, tj. galeriach handlowych czy szkołach.


W skład systemu mebli szklanych OKTO wchodzą:
gabloty szklane stojące, gabloty obrotowe, gabloty sklepowe, gabloty jubilerskie, gabloty muzealne, witryny szklane, lady sklepowe, lady jubilerskie, kontuary, gabloty nadstawki.

Zastosowanie ekspozycyjnych mebli szklanych:

• wyposażenie sklepów

• meble jubilerskie

• meble do biur, recepcji, urzędów, sal pamięci

• meble muzealne i do galerii sztuki

• gabloty do szkół na puchary i medale

• meble do aptek i meble medyczne

• meble do gabinetów lekarskich i stomatologicznych

• meble do salonów kosmetycznych i fryzjerskich
 
• meble do drogerii

• meble do galerii handlowych

 
ⓒ Wszystkie zdjęcia, oraz wzory mebli chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.  

 

 

 

Dostępna kolorystyka mebli szklanych OKTO

Standardowa kolorystyka dostępna od ręki przedstawiana jest na wzorniku. Meble ekspozycyjne w innych dekorach płyt wykonujemy na zamówienie.

 

 

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter