Regały piekarnicze

REGAŁY PIEKARNICZE - funkcjonalne i wytrzymałe, idealne do piekarni, sklepów spożywczych, na stacje benzynowe

W swojej ofercie posiadamy regały piekarnicze na produkty piekarnicze oraz cukiernicze. Regały idealnie nadają się zarówno do dużych, jak i małych sklepów spożywczych, piekarni, cukierni, a także na stacje benzynowe. Wiele modeli regałów posiada półki osłonięte klapkami z pleksi oraz szuflady na okruszki, które pomagają utrzymać porządek i higienę regału. Na idnywidualne zamówienie klienta istnieje możliwość umieszczenia na regałach nadruków tematycznych typu napisu "pieczywo", logo piekarni, lub grafiki świeżego pieczywa.

 
W skład systemu REGAŁY PIEKARNICZE wchodzą: regały piekarnicze szerokie, regały piekarnicze wąskie oraz regały piekarnicze nadstawki - idealne do restauracji, na stacje benzynowe i dla firm cateringowych

 
Zastosowanie mebli:

• wyposażenie sklepów

• meble do sklepów spożywczych

• meble do piekarni i cukierni

• meble na stacje benzynowe

• meble do hoteli i restauracji oraz dla firm cateringowychⓒ Wszystkie zdjęcia oraz wzory meblowe chronione są prawami autorskimi należącymi do ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii lub do współpracujących z ALBO projektantów i architektów.     

Dostępna kolorystyka

Przedstawiona na wzorniku standardowa kolorystyka regałów piekarniczych z płyty dostępna jest od ręki. Meble piekarnicze w innych dekorach płyt wykonujemy na indywidualne zapotrzebowanie.

 

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter