Praca w ALBO

Chcesz pracować w cenionej firmie meblowej o ugruntowanej pozycji rynkowej?

Dołącz do zespołu ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii!


W Polsce północno-wschdniej jesteśmy liderem w branży mebli sklepowych. Przez prawie 30 lat wykonaliśmy tysiące mebli dla dużych odbiorców sieciowych z Polski i zagranicy, a także mniejszych sklepów i restauracji. Nasze meble charakteryzują się przemyślanym, wyjątkowym designem oraz wysoką jakością wykonania. Portfolio realizacji znajdziesz tu. [link do strony: http://albo.webcoder.pl/realizacje.html ]

W ALBO możesz rozwijać się w jednym z czterech działów - wyposażenia sklepów, wyposażenia gastronomii, e-commerce oraz w dziale produkcji.


Jeżeli nie boisz się kontaktów z klientem B2B, profil naszej działalności jest zbieżny z Twoimi zainteresowaniami i chciałbyś dołączyć do zespołu ALBO, prześlij swoje CV pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Aktualnie proponujemy pracę na stanowiskach:

- Specjalista ds. sprzedaży

- Pracownik produkcji / stolarz


W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Kandydatów informujemy, że administratorem danych osobowych jest ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellończyka 47, 10-062 Olsztyn. Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane dla celów rekrutacji prowadzonych przez ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom, z pomocą których firma ALBO prowadzi rekrutacje. Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Pytania dot. dziedziny prywatności w ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii prosimy kierować pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter