Dział handlowy

 

Firma ALBO została założona w 1992 roku w Olsztynie. Od początku działalności zajmujemy się branżą wyposażenia sklepów - handlu i gastronomii. Na terenie Polski północno-wschodniej jesteśmy największą firmą w tej branży. Jesteśmy przedstawicielami wielu znanych marek sprzętu i urządzeń. Większość asortymentu oferujemy bezpośrednio z naszego magazynu. 

Specjalizacją ALBO jest  produkcja mebli sklepowych i ekspozycyjnych. Nasza oferta prezentowana jest w sieci firm partnerskich, a obszar na jakim operujemy obejmuje całą Polskę oraz Europę. Meble, które produkujemy cieszą się bardzo dużym uznaniem głównie w Niemczech, w Norwegii, Szwecji, Litwie I Łotwie.

Nasza dewiza - Zadowolony klient to nasz sukces. Wiele firm, dla których mieliśmy przyjemność wykonywać zlecenia stało się naszymi stałymi partnerami. Na przestrzeni lat z usług naszej firmy skorzystały tysiące klientów, począwszy od drobnych odbiorców poprzez sieci handlowe i skończywszy na międzynarodowych koncernach.

Polityka firmy - Nastawienie na zrozumienie potrzeb i wychodzenie im naprzeciw - powoduje, że nasi klienci otrzymują produkty zgodne z ich oczekiwaniami, a powodzenie i rozwój ich przedsięwzięć pozwala nam czerpać satysfakcję i motywuje do ciągłego rozwoju naszej firmy.

 

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 (89) 533 50 20
Tel.: +48 609 470 165
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii
ul. K. Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
NIP: 739 050 30 88
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (pn.-pt.)

Newsletter